Even wat aandacht voor mensen.

Even wat aandacht voor mensen.

Heb wat aandacht voor mensen waarvan hun activiteit in ons dorpshuis door corona nog niet is gestart.

Het is heel vervelend voor de deelnemers van activiteiten die door corona nog niet door kunnen gaan. Voorlopig gaan de volgende activiteiten nog niet door:
– Het Ouderenkoor Zanglust
– De Koersbal
– De Ouderen soos
– De Bingo van de ABOS
– De Bridgeclub
– De Toneelvereniging DEF’77
De eerste 4 zijn vooral activiteiten voor oudere deelnemers. Dit komt doordat men materialen gebruiken die niet corona vrij zijn te maken. Het kan ook zijn dat de deelnemers nog niet durven, of dat hulp of ondersteuning nodig hebben. Bij toneelvereniging DEV”77 zijn andere corona gerelateerde problemen.
De wekelijkse activiteit vervalt hierdoor voor veel ouderen. Dat is heel vervelend voor hen. U kunt ouderen zo nu en dan eens bel of ga eens op bezoek. Zorg dat ze in contact blijven met mensen en zich minder alleen voelen.
Tip voor de regenachtige dagen. Het Adobe kleurboek: https://create.adobe.com/2020/04/13/coloring_book_home.html
Reageren is niet mogelijk.
%d bloggers liken dit: