Wisseling van de wacht

Wisseling van de wacht

Wisseling in het bestuur:

In het bestuur van de beheersstichting is de functie van voorzitter over gegaan van Rinus van Dompselaar naar Ronald Looijesteijn. Rinus het de voorzittershamer na vele jaren waarin hij zich heeft ingezet voor de realisatie van ons dorpshuis de voorzittershamer neergelegd. Ronald heeft de uitdaging aangenomen om voorzitter te worden. Hij zal met zijn jeugdig elan het bestuurlijke deel van het dorpshuis leiden.

Wisseling bij de beheerders:

Lucas Luitjes gaat verhuizen  naar Eefde In Gelderland. Hij heeft daarom zijn functie als beheerder neergelegd. Lucas was de man van de klussen op elektrotechnisch gebied. Zijn functie is overgenomen door Maurice Derks. Maurice woont in Wieringerwaard. Er zijn mensen die Maurice kunnen kennen als vrijwilliger bij de stichting molen de Hoop. Maurice is beheerder op woensdag.

 

Reageren is niet mogelijk.
%d bloggers liken dit: