Geslaagd concert van Bunch of Barrels

Geslaagd concert van Bunch of Barrels

Uitverkocht concert van Bunch of Barrels.

 

© Bunch of Barrels

Zondagmiddag 25 november was er een concert van Bunch of Barrels. Op het podium van de Kaanzaal namen de mannen van Bunch Of Barrels ons in intieme en huiselijke sfeer mee naar die fantastische tijd met die heerlijke muziek. De muziek die ze ten gehore brachten, had zijn oorsprong in de 60-er en 70-er jaren van de vorige eeuw. Het was een feest der herkenning. Ze voerden ons door de memory lane van onze jeugd. Tijdens de muziek werden ook beelden geprojecteerd die deze herinnering extra kracht bij zetten.

 

Het was een middag die zeker nog wel eens wordt herhaald. Elke toeschouwer was  enthousiast over dit concert.

 

Reageren is niet mogelijk.
%d bloggers liken dit: