Zaterdag 8 september -september schoonmaak-

Zaterdag 8 september -september schoonmaak-

In de gebruikersraad is afgesproken dat we één keer per jaar een grote schoonmaak houden en samen met alle gebruikers het gebouw van ons Dorpshuis schoonmaken in september. Dit jaar is de september schoonmaak op zaterdag 8 september.

Het is de bedoeling dat we met zoveel mogelijk mensen (gebruikers) onze handen uit de mouwen steken en aan de slag gaan. We gaan er van uit dat iedereen die het gebouw gebruikt één keer per jaar meehelpt het gebouw schoon te maken. Dit is dan meteen weer een goede start van het jaar 2018/2019 van het dorpshuis de Oude School.

Dus zet het alvast maar in je agenda zaterdag 8 september 9 uur september schoonmaak van het dorpshuis de Oude School.

 

Reageren is niet mogelijk.
%d bloggers liken dit: